ПРЕМ'ЄРА!!! ПРЕМ'ЄРА!!! ПРЕМ'ЄРА!!! "ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ"

Зображення користувача zavlituw4e.

Чи не найпопулярніша комедія в українській драматургії - «За двома зайцями» Михайла Старицького - на сцені нашого театру 20, 21 та 23 березня (дивіться в афіші.).

Залицяння на два фронти "промотаного цилюрника" Свирида Петровича Голохвостого та ве-елика любов ("штоб як смола кипєла") до нього "чаплі, жаби кислоокої" Проні Прокопівни Сірко, яка "в пенціонє всє науки проізошла" - вся ця історія добре знана не одному поколінню глядачів, цитати з п'єси та фільму давно вже стали крилатими висловами та пішли гуляти в народ, а згаданим персонажам навіть поставлено пам'ятник на Андріївському узвозі у Києві.
І дарма, що п'єса написана майже 130 років тому. В наш час повального "гламуру" та претензійного кітчу вона стає чимраз актуальнішою. Приходьте - переконаєтесь.

Коментарі

Зображення користувача Уляна Пастернак.

Я щиро радію за свій

Я щиро радію за свій театр!
Не можу сказати, що мені сподобалась вистава... Мені сподобались роботи наших акторів... Зробила для себе кілька відкриттів)))
По-перше, вітаю з роботою Сашка Чешерова! Він - суперовий, справді!!!
По-друге, мені дуже сподобалась Юля Кузьмяк - цікава, незвична!
І по-третє, оригінальна Хімка вийшла!
Словом, я вас вітаю!
Дуже сперечалась би з музичним вирішенням... але... певно, більшості це до смаку...

Сумую за вами(((

Зображення користувача Анонім.

тупий глядач

цікаво , а де ж мій комент?!

Зображення користувача admin.

коментування

А який з коментів, власне, ваш? Можливо, це саме ви вчора опублікували тут свій коментар в 14-ти екземплярах? Своєю адміністраторською волею я 13 з них видалив.

Закликаю всіх не засмічувати сторінку, а також зареєструватися, і писати коментарі під своїм логіном. Або ж, принаймні, просто підписувати свій коментар!

Дякую за розуміння,

з повагою,
Адміністратор

Зображення користувача Анонім.

тупий глядач

тут таки серйозні обговорення,що просто аж не зручно дописувати,але хочу сказати що мені вистава сподобалася,місцями і пройняло!А кого не пре нехай не розписується за весь глядний зал,біля мене теж люди сиділи і я бачив їхній реагаж.Хороша вистава,музика трохи дибільна,а коли пісеньки припиняються , здорово працюють артисти! Дякую!Вітаю!

Зображення користувача Анонім.

Красива Проня

А хто з нас красивіша? Я ,чи Кузьмяк ? Ги-Ги

Зображення користувача Анонім.

:)

чесно,-ЖОДНА!!!!!Ги-Ги

Зображення користувача Анонім.

думки о пів ночі... привид Батька

тепер і театр юного глядача може сказати, що він працює із режисерами на запрошення... тільки методи - а результати ми бачимо на сцені - не дуже відрізняються від місцевих режисерів...
кожне покоління повинне мати свого Гамлета, хоче мати і свою Проню та Голохвовстого - а ці персонажі у постановці В. Жили - гламурні, попсові, усе попсове, отож не серйозне і немає якогось серйозного впливу на глядача - ну послухали, посміялися - чи посумували..хто як , а з чого? навіть не з себе! бо якось не зрозуміло хто на сцені...
хоча б з костюмів - це стилізація чи відтворення історичних костюмів ( бо Химка на початку викрикує, що то кінець ХІХ ст. - а тоді існував певний кодекс поведінки, костюмів і т.д)? Патлаті хлопці в українських сорочках та камизельках ... або наприклад, Химка - в короткій спідниці, еротизована, тупувата гуцулка - чого вона постійно гакає? а старий Сірко виявляється ще той козак, не проти Химку за д... вхопити (деморалізований - при тому, що в п"єсі він єдиний хто говорить по суті і окреслює причини усього, що сталося з їхньою дочкою - тоді виходить, що таким збоченцям і вірити не можна... тоді кому можна?), а що ж до Головних персонажів: то красива Проня навіть з збільшеними сідницями та викривленим голосом не виглядає на зелену жабу! - така собі зіпсута дівчина - а чим? ніби батьки такі роботящі... ну мама претензійна, але де ж криється ота причина усього цього, що сталося?
Голохвостов - у виконанні С. Ч. - це повний набір тих самих улюблених штампів цього актора із інших вистав - це можна сказати вже його стиль! - але проте ми бачимо такого собі гламурного Голохвостого, такого, що любить показатися, але якось так куцо, досить примітивно, попсово ( в принципі нічого поганого, але - чим він може проймати? )... чому вони ( хлопці з вулиці) цікавляться Голохвостовим? - хіба тим, що вміє вогонь з підошви видобувати?
єдине, що зрозуміло - бо напевно режисерський акцент - це те, що Самсона поборов лев! ...в Києві на Хрещатику ... - от треба поїхати пошукати цю цитату, можливо тоді і відкриються очі на особливість інтерпретації та "продовження естафети" Зайців у театрі юного глядача.
... а так, основний мотив, як зазначено Л. Янас - усе починається з любові - початку ми так і не дочекалися...

Зображення користувача Анонім.

малинка:))))))

"да шо ви панімаєтьо!!!!!"у кожного режисера своє бачення тої чи іншої п"єси.Відповідно і Жила ,зробив її так ,щоб було цікаво теперішньому поколінню,саме попсово,гламурно,і весело!а з того,чому так, повинні робити висновки вже ми,тому що теперішніх дітей, в театр не затягнеш!саме тому,вистава така сучасна,гламурна,і попсова!!!режисер зробив так,щоб цікаво було всім.

Зображення користувача solaris1983.

чесно кажучи я з вами не

чесно кажучи я з вами не згоден в багатьох речах.
А статуя самсона,мене так не зацікавила як вас.
Мені більше не сподобались декорації,ці не причепи кобилі хвіст тумби і рибальські стільчики замість стола і лавок.

— Запомни это хорошенько. Люди, которым ты пытаешься помешать, это те, от кого ты зависишь всю жизнь. Мы стираем ваше белье, готовим вам еду и подаем ее на стол. Мы расстилаем вам постель. Мы храним ваш покой, пока вы спите. Мы водим машины скорой помощи.

Зображення користувача Анонім.

Прив. Батька

Цікаво, а в яких саме речах Ви зі мною незгодні?
щодо Самсона - це було іронічно...

Зображення користувача Анонім.

привидам батьків .ви не сміялися?

...а ці персонажі в постановці Жили - гламурні попсові,усе попсове , отож не серйозне і немає якогось серйозного впливу на глядача...Химка в короткій спідниці , еротизована, тупувата гуцулка- чого вона постійно гакає? а старий Сірко виявляється ще той козак , не проти Химку вхопити за д...(деморалізований...)... ми бачимо такого собі гламурного Голохвостого, такого, що любить показатися , але якось так куцо , досить примітивно, попсово...

Пафос комічності виникає тоді ,коли автор свідомо занижує свої дійові особи до певного середнього рівня, що існує у суспільному житті.Не маючи належних позитивних якостей,дійові особи комедійних творів, однак претендують на певну значущість у родині, середовищі друзів тощо.Їм притаманне ілюзорне бачення дійсності, вони завжди прагнуть розв"язати свої проблеми способами, які не підходять у даному випадку , оскільки суперечать об"єктивним законам суспільного розвитку. Комічне -це категорія естетики що, характеризує той аспект естетичного освоєння світу , який супроводжуєься сміхом без співчуття...а от що до "проймати","серйозного впливу на глядача "... можливо ви просто потрапили не на ту виставу?

Зображення користувача Анонім.

Ми не сміялись... о пів ночі

Дякую за цитати із Вікіпедії - ніколи не вадить перечитати.
- Я погоджуюсь, що почуття гумору різне і звичайно, те, що смішне Вам мені може видатися вульгарним, чи навпаки. Грубий сміх - середньовічні фарси - вони мають право на існування - тільки оці вибрані режисером трактування образів через попсовість якось про щось повинні говорити глядачеві - чи не заради цього ставиться п"єса? в даному випадку через сміх викликати певну реакцію (навіть без співчуття) чи якісь результати, не хочу казати висновки, але принаймні думки на тему ... - чи не так?
навіть, якщо це суто розважальна вистава - то що актуального чи нового у цій історії Проні та Голохвостова у постановці В. Жили в театрі ТЮГу? пониження дійових осіб до певного рівня, які у автора вже були понижені?

якщо ми вже звернулися до теоретичних текстів, то далі там пишуть, що " Це скоріше за все продукт розвиненої людської культури, здатність людини подивитися на себе з боку, піднятися над сієминутними інтересами." - для мене не було того моменту в який би відбулося оце відсторонення і погляд з боку.
у виставі зазначено, що дії відбуваєються при кінці ХІХ століття, а якщо короткими спідничками та мелодіями популярних сучасних пісень творці намагалися наблизитися до певних проблем ХХІ, то це на жаль не прочитується...
просто текст - це ще не все, "За двома зайцями" ґеніальна п"єса, яка і просто при читанні збуджує сміх, а при постановці цього вимагається й на сцені - текст тут важливий, а певні актори його просто проговорювали, тоді глядачі не встигали зреагувати чи зорієнтуватися що було сказано.
я однозначно потрапив (ла) не на ту виставу! єдине, що хочу додати - респект Дейцеву - це той актор який цілковито виправдано існував на сцені і його реакції та акторські пристосування викликали сміх природньо.
дякую.

Зображення користувача zavlituw4e.

До любих театрознавців

Любі театрознавці!
Гаряче підтримую ваше гаряче бажання гаряче рецензувати! І ще раз дякую за зауваги.

Тільки одне - як люди, які вболівають за театр (інакше які ж це театрознавці) зверніть перш за все увагу на наше S.O.S. на головній сторінці і підтримайте нас хоч словом, хоч півсловом! Без цього найглибша аналітика виглядає на самоствердження - десь так, як коли гвалтують тебе в підворітні, аж підходить критик і каже: "Знаєте, вашої творчості я не схвалюю". Не сприйміть за образу, але для нас зараз найголовніше - вижити і жити та творити в нормальних умовах.

А зауваження Ваші активно обговорюються і даремно не пропадуть.

Наперед дякую за підтримку.

zawlituw4e

Зображення користувача Анонім.

думки о пів ночі

а як же Вас звати? дуже легко анонімно писати хоч бліц-рецензії, хоч матюки на заборі...

Зображення користувача Анонім.

:/

якщо Ви писали - то Ви краще знаєте!

Зображення користувача zavlituw4e.

Для тих, хто не спить

Дякую за бліц-рецензію.
Що до естафети - йшлося не про естафету Зайців, а про "заячу естафету", себто про нас, як спеціалістів із заячих тем. Жарт такий, каламбу. Ой, не вдався вислів жартом - то й не треба...

zawlituw4e

Зображення користувача Анонім.

...

каламбурте на здоров"я.

Зображення користувача Рома Шепель.

Просто супер....так воно все

Просто супер....так воно все з сцени дивиться))))
Мені подобається!!!

Я це Я))))

Зображення користувача Анонім.

малинка:))))))

Ромка,зі сцени супер,а з залу ше прикольніше,особливо в тому місці коли всі хлопці Марічку намагаються за д.... зловити!А загалом-весело:)))

Зображення користувача Анонім.

тестовий коментар

тестовий коментар

Зображення користувача zavlituw4e.

тестовий коментар - ?

Тестовий коментар - то, звичайно, цікаво, але хотілося б і враження почитати ;-)

zawlituw4e

Зображення користувача Анонім.

враження

хороший приклад "Грубого"(рос.вислів) театру за висловлюванням(чи то терміном) Пітера Брука.
Є певні зауваження але я не критик і не знавець театру, а так, любитель... А любитель це той хто любить...
Вітаю з премєрою!

Зображення користувача Анонім.

а шо враження...

враження є, хороші!!!
вітаємо з премєрою!!!!!!!!!!!!!!!!