DOGS

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
спільно з ЛКП "Лев"

Інсценізація Євгена Чистоклетова
за мотивами повісті Костянтина Сергієнка "До побачення, Яре!"

Історія про вільних собак
Тривалість 1 год. 20 хв.

ГОРДИЙ Дмитро Бартков
ЧОРНИЙ Василь Баліцький
ГОЛОВАТИЙ Богдан Балко, Василь Когут
КРИХІТКА Михайло Понзель
ТАКСА Любов Мовчан, Христина Сапа
КУЛЬГАВИЙ Олександр Трифонюк
ЯМАМОТО Олександр Чешеров, Леся Шкап'як
НОВІ Наталя Алексеєнко, Тетяна Захарова
ЛЮДИНА Валерій Коломієць
ЛЮДИ В МАСКАХ Василь Василик, Ігор Данчук, Роман Скоровський

Режисер-постановник Євген Чистоклетов
Художник-постановник Мар'ян Савіцький
Пластика Нінель Збєря
Відеопроекція Ася Кравчук
Асистент режисера Олександр Трифонюк

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...
Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!
Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

Дата прем'єри - 27 березня 2016 року