Пеппі Довгапанчоха

Інсценізація Ольги Гапи
за казкою Астрід Ліндгрен
музика Б. Раденка

(музична казка)
Тривалість 1 год. 40хв.

Пеппі Діденко Л. І., Крилова О. М.
Директор з. а. Тріус Б. В.
Томі Трифонюк О. В.,Чешеров О. В.
Аніка Волівецька К. М., Кривдик М.
Блом Гулюк І. І., Кривдик Р. В.
Карл з. а. Гапа О. Є., Розуменко Д. Ф.
Фрекен Розенблюм Максимюк Т. О., Скляренко О. О.
Фру Лаура Мовчан Л. М., Самсонова М. І., Шкап’як Л. Р.
Бабуся Сетерґен н.а. Кедич Х. І., Сторожук Т. Г.
Дзані
1. Алексеєнко Н. К.
2. Мовчан Л. М., Шкап’як Л. Р.
3. Бартков Д. В., Станькевич М. А.
4. Кухарська І. М., Алексеєнко Т. К.

Режисер-постановник з. а. Раденко Ю. В.
Художник Зав’ялова Д. А.
Композитор Раденко Ю. В.
Балетмейстер Збєря Н. А.
Художник зі світла Коренькова С. О.
Асистент режисера з. а. Гапа О. Є.

Вистава «Пеппі Довгапанчоха» створена за повістю однієї з найвідоміших письменниць світу – Астрід Ліндгрен й присвячена сторіччю від дня її народження. Твори шведської казкарки надзвичайно популярні в усьому світі. Вони перекладені 45 мовами і стали основою для створення багаточисленних вистав, кінофільмів, анімацій, аудіокниг. Персонажі її казок захоплюють дітей нашої планети.
Астрід Ліндгрен – нагороджена багатьма Міжнародними відзнаками у галузі літератури. Але найціннішим для Ліндгрен завжди було визнання її маленьких читачів. Тому таким дорогим стало для авторки нагородження орденом «Посмішки», яким своїм улюбленим письменникам присуджують діти Польщі.
За життя їй поставили пам’ятник у центрі Стокгольма, на урочистому відкритті якого Астрід була присутня. А ще, ім’ям Астрід Ліндгрен названа одна із планет всесвіту. Можливо, колись і «космічні малята» будуть також захоплюватись її персонажами.
Радість зустрічі з Пеппі та її дитячими мріями спонукає усіх нас задуматись над тим, як зробити цей світ добрішим, відкритим до духовної краси.
На сцені нашого театру ви побачите захоплюючу історію про кумедне дівчисько та її друзів. Музична казка у поєднанні з веселою грою подарує усім нам незабутні враження. Глядачам – зустріч з улюбленими персонажами, а театрові – радість спілкування з Вами – нашою дорогою публікою.

Дата прем’єри 6 квітня 2008 року

Коментарі

Зображення користувача teatralka.

Пеппі

Надзвичайно цікава вистава!Дякуємо,що Ви від усієї душі викладаєтесь на сцені,ми це відчуваємо і дуже цінуємо.Повірте,після вистав ми ще тижнями обговорюємо їх.Ви повернули нашим дітям любов до театру! P.S.Коли буде репертуар на грудень?