Вибачте, сайт на реконструкції

Анонс

Зображення користувача zavlituw4e.

Незважаючи на складні, можна навіть сказати – мегаскладнющі умови роботи, які не конче надихають на творчість (дивіться нижче), ми все ж активно надихаємось і творча робота таки кипить, аж вихлюпується. Ото найближчим часом на завершення сезону запланована прем’єра вистави «Вперед, Кошеня!».

Ця сучасна п’єса – по суті екзистенційна притча у формі по-дитячому простої і здавалося б безхитрісної історії. Це казка про наївне Кошеня, котре зовсім не знає, «що таке життя»; про Карасика і Метелика, які мріють про плавнички та крильця; про старих і зневірених Каструлю та Чобота; про битого життям і озлобленого Котяру; про цинічну Муху – словом про мешканців закинутого смітника, на якому раптом розквітає Кульбаба, змушуючи вірити у красу і світло, у існування іншого прекрасного світу поза смітником, пробуджуючи прагнення сподіватись навіть без надії, рухатись вперед навіть крізь терни. Адже це так важливо (може, і найважливіше в житті!) – вірити, сподіватись і рухатись. І тому – «Вперед, Кошеня!».
Рекомендовано для сімейного перегляду: зацікавить як дітей, так і батьків.
Запланована дата прем’єри – 20 червня.

А поза тим зараз також готуються також вистави, прем’єри яких відбудуться у наступному сезоні: «Олівер Твіст» за Чарльзом Діккенсом та моновистава за повістю відомого французького письменника Еріка-Еманюеля Шмітта «Оскар і Рожева Пані». Слідкуйте за афішами.

Коментарі

Зображення користувача solaris1983.

«Вперед, Кошеня!»

http://www.youtube.com/watch?v=aI3tAeU2IJg

— Запомни это хорошенько. Люди, которым ты пытаешься помешать, это те, от кого ты зависишь всю жизнь. Мы стираем ваше белье, готовим вам еду и подаем ее на стол. Мы расстилаем вам постель. Мы храним ваш покой, пока вы спите. Мы водим машины скорой помощи.