Вибачте, сайт на реконструкції

Відкритий лист Вільної профспілки театру до Міського голови Львова

Зображення користувача zavlituw4e.

За весь час, що минув, театр досі так і не побачив жодних ознак зацікавленості нашими проблемами з боку міської влади. У зв'язку з цим вільна профспілка оголошує про початок з 15 травня акцій протесту, якщо ситуація так і не буде вирішена. Нижче подаємо текст відкритого листа Вільної профспілки до міського голови.

Вельмишановний Андрію Івановичу!

Вкотре змушені апелювати до Вас у зв’язку з багатолітньою хворобливою ситуацією навколо постійних претензій на керівництво нашим театром одіозного Думнича Ю. В., – ситуацією, добре відомою Вам із наших неодноразових звернень ще від часів Вашої роботи у «Самопомочі». Але, попри усі запевнення чиновників міської влади всіх рангів у тому, що п. Думнич у жодному разі не буде керувати театром, він і тепер ним керує.
Керує всупереч закону України «Про театри і театральну справу», у якому посади генерального директора не існує, керує всупереч Статуту театру(затвердженого міським головою), згідно якого театром керує художній керівник – особа з вищою театральною освітою та обов’язковою умовою роботи на контракті, керує, врешті-решт, всупереч здоровому глузду.
Останнє призначення відбулося 26.03.2010р. Тоді ж колективом нашого театру було направлено звернення до Вас, до управління культури та туризму, до постійної комісії з питань культури, у якому ми висловили свою позицію щодо цього призначення.
Опісля, спільно з в.о. начальника управління культури та туризму Коломієць Л. Г., юристами міської ради, головою конфедерації Вільних профспілок Львівщини А. Соколовим, було продумано засоби виходу з кризової ситуації: одразу після призначення Думнича Ю. В., його посаду мали перепідпорядкувати художньому керівнику та дати попередження Думничеві Ю. В. про скасування (скорочення) посади генерального директора через два місяці. В присутності десяти представників колективу в.о. начальника управління культури та туризму Коломієць Л. Г. своїм авторитетом гарантувала, що за тиждень проблема буде розв’язана.
Проте 15 квітня представників колективу театру викликав начальник департаменту гуманітарної політики ЛМР Побурко О. Я. І і попросив зачекати місяць для щонайостаточнішого вирішення проблеми.
Виникає закономірне питання, а що робити, коли через місяць нас попросять зачекати ще місяць, а потім ще два місяці?
Варто зазначити, що за весь час після наказу про поновлення п. Думнича від 26 березня ніхто з представників міської влади не вважав за потрібне прийти на зустріч з колективом, щоб роз’яснити ситуацію, представити нового керівника.
Складається враження, що управління культури набагато більше боїться акцій протесту, аніж того, що руйнується найстаріший в Україні театр для дітей та юнацтва.
Не варто пояснювати, який негативний вплив на роботу театру має нескінченний шарварок з постійною зміною керівників. Історія багаторазових повернень Думнича Ю. В. скоро зробить нас посміховиськом на всю Україну.
Нам небайдужа доля нашого театру, а неспроможність, небажання, незацікавленість управління культури міста забезпечити колективу театру нормальне керівництво неминуче штовхає нас на вимушену конфронтацію з владою міста.
А отже, на жаль, після закінчення обіцяного місяця, 15.05.2010року, якщо проблема не буде вирішена по суті, ми будемо змушені вдатися до масштабних акцій протесту.

Коментарі

Зображення користувача zavlituw4e.

Подяка

Уляні Пастернак особиста подяка за небайдужість! :-)

zawlituw4e

Зображення користувача Уляна Пастернак.

Мої рідні, я із вами всією

Мої рідні, я із вами всією душею!
Як же мені мріється побачити нарешті спокій у ваших очах!
Нажаль, наш театр - надто ласий шматок для "поважних львів"ян" ... Їм руки сверблять, вони там "на горі" щось вирішують... постійно проти нас...
Пишаюсь, що попри все ви знаходите в собі сили творити і радувати своєю працею маленьких львів"ян!
Вірю, що дуже скоро все це закінчиться...

Сумую за вами(((

Зображення користувача zavlituw4e.

Новини по темі

Скоро казка кажеться, та, як показує досвід, нескоро справа робиться. Вчора відбулась зустріч представників театру з представниками міської влади "по культурі", на якій нам роз'яснили, що суть "місячного" плану з урегулювання ситуації в театрі полягає у пасивному чеканні "а мо виграється тим часом апеляція..."
Я вже готовий стояти по-під мерією хоч по всьому її периметру. Але для цього треба подати заявку на проведення акції. Наскільки мені відомо сьогодні-завтра така заявка вже подана.
Тому зустрічайте нас на вулицях міста. Ми йдемо поближче до народу і ще ближче - до влади! ;-)

zawlituw4e

Зображення користувача Анонім.

і шо?

Вже 18 травня, де новини по темі???

Зображення користувача Анонім.

А я чув

А я чув, що на приміщення цього театру поклав око якийсь банк. От і стараються показати, що там нема нормальної роботи, тільки страйки, для того і засилають постійно туда того Думнича для підривної роботи, того міська рада і не робить нічо для театру, а точніше навіть все для того щоб дестабілізувати. А потім втіхаря реорганізуть-ліквідують театр і по всьому. Вони то вміють!

Зображення користувача Анонім.

Дивуюсь

Пригадую років шість чи сім тому мій син ще був малий, то ми ходили до нашого Тюгу і він ще тоді страйкував, бо ніяк не міг позбутись того Думнича. Тепер син вже школу закінчує, а нічого в державі не змінилось - як ті "патріотичні" чиновники місцевого розливу мали культуру в носі так і досі мають. Може і ще глибше... І це в такій країні моєму сину жити? Хоч би про свої дітей подумали. Але вони їх певно на мультиках американських виховують яких-небуть ТОм і ДЖері, а що ше треба для того шоб вирости таким же чиновником, як татко? От і все більшає тупості, а культури все меншає. Підтримую театр, і сама б вийшла на ваші акції протесту!

Зображення користувача Анонім.

юний глядач

Цілковито підтримую цю ініціативу!!! Протестуймо - а то продадуть Ваш театр як Чорноморський флот і кінці в воду!
У місті Львові потребують доброго театру - а тільки почали з"являтися якісь паростки Скляний звіринець, Чарлі Бравн, Остання жінка дон Хуана, Дюймовочка, За двома зайцями - і присутність молодих студентів подає надії на майбутні мистецькі події - а тут таке ... сталося, і навіть не сталося - а повторюється як в якомусь фільмі жахів - non stop.
ПРОТЕСТУЙМО і нехай Вас (нас) почують - де спілка театральних діячів? де пресконференції? де бойкоти?
ну так, Ви скажете - нині криза і кожен боїться втратити місце роботи - ми вас розуміємо, а от діти...
діти виростуть і скажуть: мама - папа подвинтесь пожалуйста...
дайтеся якось чути Вашим глядачам - інтернет - листівки - поширюйте інфо - це справді така ганебна ситуація, яка на жаль, свідчить і про нашу розконцентрованість і зацікавленість тільки своїми домашніми проблемами - їсти-спати, і про байдужіть і корумпованість в усіх проявах нашого життя...
Борітеся - поборите!!! - Вам Бог помагає - вірші Т. Шеченка чомусь постійно актуальні...
..." а тим часом перевертні нехай підростають..."
дуже хочеться щоб і Ваші заклики і мої слова не були пусто порожніми!
В.С. (воля або смерть!)

Зображення користувача Анонім.

працівник театру

признайтеся, хто Ви? хто може так співчувати????????????7
хто може так свідомо співчувати???????????????