До дня народження Івана Франка

Зображення користувача antoniuk.maria.

27 серпня (середа) об 11 год. у день народження Івана Франка запрошуємо Вас на перегляд останньої прем’єрної вистави Першого українського театру для дітей та юнацтва «Таїна буття», яка присвячена життю та творчості видатного українського
письменника.

Після перегляду вистави відбудеться обговорення, у якому візьмуть участь: директор департаменту гуманітарної політики Олег Березюк, заступник начальника управління освіти ЛМР Оксана Росипська, працівники навчально-методичного центру освіти м.
Львова, 120 завучів по виховній роботі зі шкіл Львова. Також до обговорення запрошені письменниця Оксана Думанська та культурний критик Євгенія Нестерович.

Подібне обговорення відбувається у рамках проекту «Театральна педагогіка», започаткованого у 2013 році з ініціативи Першого українського театру для дітей та юнацтва, департаменту гуманітарної політики ЛМР, управління освіти ЛМР та навчально-методичного центру освіти м. Львова. Мета проекту – створення в місті освітньо-виховної системи культурологічного розвитку дітей та молоді та спрямування діяльності педагогів на перетворення дозвілля у чинник особистісного творчого розвитку учнів за допомогою духовного потенціалу театрального мистецтва.

Запрошуємо і Вас долучитися до активного обговорення вистави, яка є ще однією спробою поговорити про Івана Франка, а отже поговорити про актуальне та важливе.

Модератор зустрічі – Марія Антонюк.