Таїна буття

Тетяна Іващенко

Лірична драма на 2 дії
Тривалість 2 год.

Ольга Хоружинська – Оксана Блащук
Іван – Роман Кривдик, Антон Вахліовський
Юліан – Василь Когут, Василь Василик, Василь Баліцький
Каміла – Наталія Мазур, Христина Сапа
Целіна – Ірина Кухарська
Денис – Василь Василик, Михайло Понзель
Ольга Рошкевич – Наталія Мазур, Христина Сапа

Режисер-постановник, вирішення простору - Володимир Борисюк
Пластика - Ольга Семьошкіна
Балетмейстер - Людмила Пернепесова
Художник з костюмів - Віоліна Даренська
Звукорежисер - Володимир Сватенко
Художник зі світла - Світлана Коренькова
Бутафор - Надія Савіцька
Асистент режисера - Ірина Кухарська

Зазвичай, коли ми говоримо про геніїв, то частіше згадуємо про їхні доробки, їхню особливість, важливість та найчастіше про творчий та життєвий шлях. У цих історіях, нас насамперед цікавить постать генія, його життя, його доля. Це стосується і постаті Івана Франка. Проте, ми рідко замислюємось та звертаємо увагу на людей, які оточували Івана Франка і які безпосередньо впливали, як на його життя, так і на творчість.
Особливо цікавими та складними є відносини Івана Франка з жінками. Тетяна Іващенко, автор п’єси «Таїна буття», спробувала дослідити і розповісти історію стосунків Ольги Хоружинської та Івана Франка. Надзвичайно складна та драматична історія подружжя не залишає нас байдужими та допомагає нам краще зрозуміти світ поета та жінки, яка все життя була поруч із ним.
Вистава «Таїна буття» в повній мірі розкриває усю складність взаємин між чоловіком та жінкою, не лише через призму геніальності Франка, перед нами Франко – чоловік і митець, уся багатогранність почуттів, емоцій, рішень, поразок та перемог. У чому ж незбагненність людських стосунків? У чому полягає таїна буття? Можливо, відповіді на ці запитання ви отримаєте після перегляду вистави.

Вистава орієнтована на молодь старшого шкільного віку та дорослих (16+)