ПРЕМ'ЄРА! "ВТЕЧА З РЕАЛЬНОСТІ"

Зображення користувача zavlituw4e.


Втеча з реальності

28 (сб) та 29 (нд) вересня о 17.00 ми презентуємо прем'єру «Втеча з реальності» за п'єсою сучасного київського драматурга Тетяни Іващенко - театральний погляд на проблему поширення наркоманії.

Коментарі

Зображення користувача Lydia Gur.

Нова стаття про "Втечу"

Шановні, ще публікація, газета "Культура і життя" - http://tatianaivaschenkoteatr.com.ua/afisha-premyeri-novini/

Зображення користувача Lydia Gur.

"Втеча з реальності"

Нова публікація в газеті "Україна Молода" про виставу (15.10.2013).
"Не тікайте від реальності — все одно наздожене".
http://www.umoloda.kiev.ua/number/2349/164/83574/
Ще матеріал - http://www.youtube.com/watch?v=w0R1hmGGZpc&feature=c4-overview&list=UUiy...
Успіхів!

Зображення користувача zavlituw4e.

Дякуємо!

Дякуємо!

zawlituw4e

Зображення користувача Mikosha.

"ВТЕЧА З РЕАЛЬНОСТІ"

Гостила с мужем у родственников во Львове. Случайно попали на премьеру этого спектакля. Получили огромное удовольствие. Пьеса актуальная, прекрасно написаны диалоги. Как здорово , что выбор театрально руководства пал на такую прекрасную пьесу. Хорошая постановка. Актеры молодцы справились с поставленной задачей и прекрасно передали смысл произведения. Не знала, что в Киеве живет такой талантливый драматург -Татьяна Иващенко. Всем своим родственникам во Львове порекомендовала посетить этот спектакль. С уважением Мария Покровская.

Зображення користувача киянка.

щодо статті на інтернет-порталі Збруч

Після прочитання статті Сергія Романенка "Повернення до реальності" із наведеними коментарями Майї Гарбузюк та Наталії Космолінської, не можу не змовчати. будучи у Львові на фестивалі кави, із задоволенням відвідали виставу, тим паче, що неоднаразово у Києві були на інших виставах драматурга Т. Іващенко. так от взагалі не розумію як театральний колектив може розповсюджувати таку інформацію, не соромно при нині живущому та працюючому авторі допускати такі коментарі:

"Саме Тарасу Федорчаку належить оригінальна ідея ввести в п’єсу фрагменти діалогів з шекспірівської «Ромео та Джульєтти», які дозволяють перевести досить тривіально прописану сюжетну лінію кохання в шляхетну класичну площину. Загалом саме п’єса – найбільший мінус цієї постановки. Але спільними зусиллями творчої групи постановників та виконавців вистава вийшла динамічною, стильною, виразною. Вона не виглядає аж такою агіткою, якою є по суті, її цікаво дивитись".

репліка "П'єса - найбільший мінус постановки" - це абсурд, як таке може бути? навпаки, без ідеї, без теми, без тексту не може бути вистави, хіба що без тексту може бути балет, чи модерн-балет? Якщо у колективі є чудовий завліт, то нехай сам напише чудовий твір і ставте його.. але ображати автора, який ставиться по всій Україні вже не перший рік поспіль? Це виглядає як комлекс містечковості. і, до речі, жодного разу не згадати про режисера постановки, наче його там не було? звичайно, правильно відмічено, пластика чудова, актори надзвичайно красиві, але не можна ставити це в заслугу тільки собі. всі різко забули - що ідея йшла від драматурга, а творцям вистави вдалося вловити гарний тон для тексту. Примара - наркотик дійсно цікавий персонаж, але й із карлика можна зробити цікавий образ. для чого брати п'єсу, яка всім вам так не подобається? дивно....

Зображення користувача zavlituw4e.

Чудовий завліт

Дякую за враження, але вони адресовані авторам статті з сайту, яким ми не завідуємо, тому всі зауваження до статті доречніше адресувати власне авторам на "Збруч". А на нашому сайті ми очікуємо насамперед вражень від нашої роботи, від вистав. Тому Ваша критика дещо не за адресою.
Стосовно ж мене - "чудового завліта", який запропонував вставити у твір цитати з Шекспіра, яких у тексті таки не було - то це лише моя досить ризикована пропозиція, яку режисер прийняв, - очевидно вважав доречною. А як це сприймають і оцінюють автори статті - це питання, знов-таки, до них. Повірте, ми не замовляємо написання статей і їх зміст.

zawlituw4e

Зображення користувача вулГорького11.

Нова премєра

Ваш театр найбільш демократичний у Львові , рухливий . І при тому що повинен бути консервативним бо ставить для дітей .Але ТЮГи завжди народжували великі пароплави у своєму маленькому басейні. Цікаво що поставить В.Борисюк.