Гастролі Харківського театру для дітей та юнацтва з виставою "Депеш Мод" Сергія Жадана у Львові!

Зображення користувача antoniuk.maria.

Дорогі глядачі!
23 вересня о 18:00 запрошуємо Вас на перегляд вистави Харківського театру для дітей та юнацтва "Депеш Мод" Сергія Жадана на сцені нашого театру.
На базі Харківського театру для дітей та юнацтва (ХТДЮ) був реалізований масштабний міжнародний проект, що набув резонансу в усьому культурному та медіапросторі Харкова, привернув увагу освіченої, креативної та прогресивно мислячої аудиторії. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Гете-Інституту в Україні, Генерального консульства ФРН в Дніпропетровську, Дому Нюрнберга та Почесного консульства ФРН в Харкові до міста прибули німецькі режисер Маркус Бартль та художник Філіп Кіфер, аби втілити на сцені ХТДЮ роман одного з найвідоміших українських авторів Сергія Жадана «Депеш Мод».
Культовий твір, перекладений вісьмома мовами, вже бачив світло рампи в різних куточках Європи — в тому числі, й в театрі Нижньої Баварії (прем’єра 2010 року). А потім народилася смілива ідея перенести її на «рідний ґрунт», у місто, де власне відбуваються події роману. Тим більше, що соціальна проблематика «Депеш Моду» набуває жахаючої актуальності у нових реаліях нашої країни, а розмова про складний та хворобливий процес дорослішання завжди доречна у стінах театру для дітей та юнацтва. А естетика німецького театру (носіями якої є пан Бартль та пан Кіфер) – екстравертивна, жорстка, провокативна, метафорична та натуралістична водночас – максимально відповідає тексту С. Жадана. Прем'єра відбулася 23 жовтня 2015 року.

Квитки на виставу Ви можете придбати у касі театру за адресою:
м. Львів, вул. Гнатюка, 11
Довідки за телефоном: (032) 255 33 30