20 БЕРЕЗНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА!

Зображення користувача antoniuk.maria.

У неділю, 20 березня, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва запрошує спільно відсвяткувати Міжнародний день театру для дітей та юнацтва. Для Вас ми підготували цікаву програму святкування, а саме: зустріч та веселі забавки з улюбленими персонажами нашого театру, флешмоб «Мандрівний театр», відкриття виставки дитячих малюнків у фойє театру, вистава «Рукавичка», яку на професійній сцені покажуть учні ССЗШ №52.
Святкування розпочнеться о 10:45 у дворику театру, де усіх гостей нашого свята зустрінуть актори нашого театру, які підготували цікаві розваги для дітей. Об 11:00 запрошуємо усіх долучитися до флешмобу – «Мандрівний театр», який відбудеться у дворику театру і тематично присвячений Міжнародному дню театру для дітей та юнацтва.
Опісля флешмобу, у фойє театру відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків. 10-ть дітей, від 5-ти до 15-ти років, з Дитячого будинку сімейного типу «Покрова» Сестер Служебниць НДМ з м. Золочів, відкриють власну виставку, яка присвячена виставі нашого театру «О восьмій вечора на Ковчезі» У. Губа, яку діти мали нагоду переглянути. Після перегляду вистави головний художник Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва Дарія Зав’ялова, провела для дітей майстер-клас, під час якого діти і намалювали свої роботи, які і будуть представлені на виставці.
Завершить програму святкування вистава «Рукавичка», яку на професійній сцені нашого театру покажуть учні ССЗШ №52.
Також в цей день о 15 год. відбудеться вистава нашого театру «Маленька Баба-Яга»!
До зустрічі у театрі! Разом святкувати веселіше!