Творча зустріч акторів нашого театру з учнями м. Львова!

Зображення користувача antoniuk.maria.

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка.
До цих дат Перший академічний український театр для дітей та юнацтва спільно з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, в рамках проекту "Театральна педагогіка", запланували низку заходів, серед яких перегляд вистави "Таїна буття", яка присвячена життю та творчості І. Франка і творчі зустрічі з акторами нашого театру, перша з яких відбулася сьогодні за результатом перегляду вистави.
25 лютого о 12 год. у ССЗШ №2 відбулась зустріч акторів Христини Сапи та Василя Когута з учнями львівських шкіл №2, 31, 36, 48.
Дякуємо учням за цікаві запитання і за квіти!
Для нас важливе таке спілкування, тож радо запрошуємо Вас долучатися до наших заходів і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей з Вами, бо з Вами - цікаво!
Фото із зустрічі Ви можете переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/PersijUkrainskijTeatrDlaDitejTaUnactva/photos/p...