У суботу, 28 листопада, Перший український театр для дітей та юнацтва запрошує спільно вшанувати світлу пам'ять жертв Голодомору

Зображення користувача antoniuk.maria.

У суботу, 28 листопада, Перший український театр для дітей та юнацтва запрошує спільно вшанувати світлу пам'ять жертв Голодомору. А саме: прислухатися до биття ненароджених сердець в одному з арт-проектів, проштудіювати «наглядноє пособіє для куркульських пособніков» на сцені та запалити свою свічку пам’яті у подвір’ї театру.
Розпочнемо о 17:00 з відкриття проекту-інсталяції “НЕ ВРОДИЛО?!” відомої львівської художниці Ольги Кравченко.
«Двозначність назви «Не вродило?!» розкриває суть тих страшних подій, які винищили український народ голодом в центральній та східній частинах України. Саме на тій території найкращі чорноземи, які віками обробляв невтомний український народ. Проте зібраний врожай того року кудись зник, а в документах ж записано, що «не вродило». Як? Куди усе поділось? Вимерлі від голоду території було заселено переселенцями – людьми без традицій та коріння. Плоди тієї далекоглядної, жорстокої та цинічної політики пожинаємо і сьогодні…» – коментує художниця.
О 18:00 відбудеться показ вистави «Зерносховище» за п’єсою сучасного драматурга Наталії Ворожбит. За сюжетом, події вистави розгортаються на тлі найбільшої трагедії української історії XX століття і є одним зі способів пам'ятати «про них, там і тоді». Водночас важливим залишається розуміння того, що це історія «про нас, тут і сьогодні».
А на завершення, запросимо оглянути невеличку виставку «П’ять історій з родинного архіву», в якій ми зібрали спогади рідних наших відвідувачів про чи не найстрашніші дні в історії України ХХ століття. Це п’ять різних і водночас таких однаково трагічних особистих історій та фото людей, які пережили Голодомор.
Не залишайся байдужим! Прийди і запали свою свічку пам'яті разом з нами...