9 жовтня 2015 року розпочинаються заходи з нагоди 160 річчя від дня народження Івана Яковича Франка

Зображення користувача antoniuk.maria.

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка. З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Яковича Франка для розвитку української державності та української культури управлінням освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР спільно з Першим українським театром для дітей та юнацтва заплановано низку заходів:
- здійснення постановок творів І. Франка учнями закладів освіти м. Львова на сцені театру;
- перегляд вистави «Таїна буття», яка присвячена життю та творчості І. Франка учнями шкіл;
- творчі зустрічі із режисером вистави, акторами;
- виставка листівок, виготовлених учнями, після перегляду спектаклю у приміщенні театру;
- флеш-моб екскурсія у стилі часу життя І. Франка;
- міський учнівський театральний фестиваль у межах проекту «Театральна педагогіка» та ін.
З цієї нагоди 9 жовтня 2015 року учні закладів освіти Франківського району переглянуть виставу «Таїна буття» в Першому українському театрі для дітей та юнацтва, після перегляду відбудеться зустріч з акторами театру.
«Перегляд учнями вистави «Таїна буття» - це тільки початок тісної співпраці театру із закладами освіти Львова, метою якої є не просто перегляд спектаклю, а й активне обговорення його, відчути таїну закулісся, окрім цього, учні шкіл матимуть змогу по-іншому, не зі шкільних підручників, познайомитися з постаттю великого Каменяра, ювілей якого відзначатимемо у 2016 році», - розповіла З. Довганик.