Час дякувати!

Зображення користувача antoniuk.maria.

Керівництво Першого українського театру для дітей та юнацтва дякує усім, хто долучився до організації та проведення Благодійного аукціону-ярмарку, який відбувся 17 жовтня у дворику нашого театру!
Ми дякуємо працівникам нашого театру – акторам, художникам, працівникам усіх цехів та адміністрації за активну участь. Такими, на перший погляд, маленькими кроками ми, справді, можемо допомогти, а результати аукціону та його тепла атмосфера проведення є цьому підтвердженням.
Ми дякуємо керівнику управління освіти ЛМР – Слічній Галині Миколаївні, працівникам Навчально-методичного центру освіти м. Львова, особливо Ольшанецькій Тетяні Богданівні та Ханьковій Зоряні Степанівні.
Дякуємо за солодке частування львівському ресторатору Марку Зархіну та директору ринку «Любінське сяйво» Зеновію Сідорському.
Дякуємо етно-гурту «Коралі» та рок-гурту «ПашКо BAND» з Центральної бібліотеки для дітей та юнацтва за музичний супровід аукціону.
Особлива подяка учням таких львівських шкіл: СЗШ № 55, 43, 86, 1, 90, 54, 36, 5, 33, 95, 24, 20, 22, 49, 31, 93, 73, 46, 53, 3, а також Центру творчості Сихівського району, Дитячій школі народних мистецтв, Центру дитячої творчості «Веселка», НВК «Сихівська», ДТШНМ, НВК ім. В. Стуса, Львівській академічній гімназії, ЛСЗШ 1 ст. №4, НВК «Дивосвіт», Львівському центру піклування про дітей, ЛЛГ, Центральній дитячій бібліотеці, усім вчителям, батькам та учасникам благодійного аукціону-ярмарку.
Дякуємо усім Вам!