Гастролі Дніпропетровського академічного молодіжного театру «Мала сцена»

Зображення користувача antoniuk.maria.

Шановні глядачі!
Гастролі Дніпропетровського академічного молодіжного театру «Мала сцена» відбуваються у рамках двостороннього обміну між Першим українським театром для дітей та юнацтва та колективом із Дніпропетровська. Такий досвід у обмінних гастролях важливий та потрібний театральним колективам, аби глядачі мали змогу ознайомитися із виставами із інших регіонів. Особливо важливим подібний обмін є в умовах теперішньої ситуації в країні, така співпраця сама по собі руйнує міф про роз’єднаність регіонів та їхню не пов’язаність між собою. Нам цікаво знати, що відбувається у Дніпропетровську, сподіваємось, що нашим глядачам теж!

26 червня о 18 год.
П. Шено
«Будьте здорові!»
Комедія на 2 дії.

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Мазур
Сценографія та костюми - заслужений діяч мистецтв України Іван Шулик
Музичне рішення – Віталія Каліновського
Тривалість вистави – 2:45
Прем’єра – 2014 р.
Вистава іде російською мовою.

Вистава за п’єсою французького драматурга П’єра Шено – комедія із майже детективним сюжетом. Цікава історія проте, як через фіктивну смерть відомого письменника Стефана Буас’єра відкрились справжні обличчя тих, хто його оточував. А причина дуже проста – боротьба за спадок, яка призводить до абсолютно неочікуваної розв’язки. Вистава про відносність та хиткість моральних критеріїв у світі, де панують гроші.

27 червня о 18 год.
А. Герні
«Сільвія»
Романтична комедія на дві дії

Режисер, музичне оформлення – В’ячеслав Волконський
Художник-постановник – Олена Яременко
Тривалість вистави – 2:25
Прем’єра – 2007 р.
Вистава іде російською мовою.

Випадково підібравши собаку на вулиці, Грег залишає її, назвавши Сільвією, в своїй квартирі, прив’язується до неї всією душею, що викликає у сімейному житті ураган пристрастей. Усе змінюється: його кар’єра, стосунки із жінкою, весь оточуючий світ змінює свої фарби! Що про це все думає його дружина Кейт?!

Квитки на вистави ви можете придбати у касі нашого театру!