20 березня - Міжнародний день театрів для дітей та молоді!

Зображення користувача antoniuk.maria.

Шановні колеги!
Колектив Першого українського театру для дітей та юнацтва вітає Вас із Міжнародним днем театрів для дітей та молоді! Особливість Вашої з нами роботи дарує нам особливих глядачів, таких до почуттів яких нам треба підніматися, зводитися навшпиньки, тягтись. Ми даруємо їм радість, свято театру та мрії – вони відповідають нам взаємністю і дарують нам свої щирі посмішки, дитячу безпосередність, свободу та віру у майбутнє!
Тож хочемо у цей день побажати Вам більше посмішок від вдячних та радісних глядачів, більше творчого натхнення та фантазії, більше краси та уяви! Нехай Ваші колективи будуть зігріті радістю та добром ваших глядачів. Бажаємо Вам наснаги, чарівної весни і нехай все те, що ви робите, супроводжується миром, красою та вірою в майбутнє!
Щиро,
Колектив Першого українського театру для дітей та юнацтва!

У рамках святкування ми запрошуємо всіх охочих долучитися до нашого свята театру - свята дитячої уяви, ініціативи та мрії! Цього року ми підготували для вас:
13 год. - флешмоб на пл. Ринок "Я люблю театр";
13 год. 30 хв. - зустріч у дворику театру, де всіх учасників та гостей свята зустрінуть персонажі з улюблених вистав, прикрашене театральне подвір'я та музика Лиса Микити;
з 14 год. - привітання від художнього керівника театру Мисака Юрія Орестовича та директора департаменту гуманітарної політики Березюка Олега Романовича, представлення волонтерського руху та посвята у волонтери театру, показ вистав шкільних театрів!