ПРЕМ'ЄРА!!! ПРЕМ'ЄРА!!! ПРЕМ'ЄРА!!!

Зображення користувача zavlituw4e.

Маємо приємність запросити всіх-всіх-всіх 27, 28 і 29 січня на першу у цьому році прем'єру у нашому театрі - виставу «Лялька Реґґеді Енн». Цю ляльку майже сто років тому створив для своєї дочки Марсели американський письменник Джон Ґруел, склавши їй ім'я із назв двох поем Джеймса Райлі «The Raggedy Man» і «Little Orphant Annie». Пізніше Реґґеді Енн стала популярною іграшкою, а Ґруел написав про її пригоди багато історій. Сама ж історія Ґруела, його дочки Марсели і створення Реґґеді лягла в основу п'єси "Ганчір'яна лялька" Вільяма Гібсона - історії веселої, сумної, часто страшної, але необхідної мандрівки у пошуках втраченого, провідником та оберегом у якій і стає лялька Реґґеді Енн, саме вона допомагає усвідомити, віднайти і зцілити найважливіше, те, що дає можливість нам жити - серце, сповнене любові.

На жаль, мушу сказати, що у житті Марсела померла, коли їй було 13 років. Але у казці все ж таки інакший кінець. І не тому, що казка - це вигадки і брехня для заспокоєння, і в ній все не по-справжньому. Просто казка говорить нам про МОЖЛИВЕ і ВАЖЛИВЕ, про те, що не завжди трапляється, але про те, про що завжди треба пам'ятати, чого дошукуватись і сподіватись, віднаходити і передавати іншим. І тому казка ще більш справжня, ніж "факти з життя" чи інформація з "останніх новин". І саме тому казки живуть набагато довше за своїх творців, прототипів і навіть за країни, в яких народжуються.

А тому знову і знову запрошуємо до нас на Казку - творити і шукати, мандрувати і співпереживати, віднаходити і розуміти.