Вибачте, сайт на реконструкції

Конкурс режисури

Piccy.info - Free Image Hosting

Проект «КОНКУРС РЕЖИСУРИ» замислений з одного боку як шанс для усіх молодих режисерів (оскільки саме молоді режисери найчастіше не мають можливості проявитися) здобути повноцінний (не «навчальний») професіний досвід, заявити про себе, реалізувати своє світовідчуття та бачення сучасного мистецтва; з іншого боку – як можливість для театру поповнити репертуар яскравими, помітними, а то й новаторськими постановками, оновити та урізноманітнити стилістичне обличчя театру, відшукати талановиті особистості для співпраці тощо.
У перспективі цей проект планується зробити щорічним, у крайньому разі – щодворічним.

 • УМОВИ КОНКУРСУ

Театр, базуючись на власних егоїстично-мистецько-альтруїстичних інтересах, обирає матеріал, за яким має бути поставлена вистава. У цьому конкретному конкурсі – це «Ромео і Джульєтта» Шекспіра. Саме у змаганні режисерських концепцій постановки цієї п’єси і полягає цей конкурс.

«Конкурс режисури» буде проходити в два етапи:
1. Учасник заповнює анкету, яку можна скачати за лінком на нашому сайті, та відсилає її на електронну адресу teatruw4e@gmail.com або за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 11, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва з поміткою «Конкурс режисури». Термін подачі анкет - до кінця поточного року (ПО 31 ГРУДНЯ ВКЛЮЧНО).
2. Авторів найцікавіших і найприйнятніших, на нашу думку, концепцій ми запросимо на співбесіди, за результатами яких і визначимо переможця – постановника майбутньої вистави.

 • УМОВИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦЕВІ

Театр забезпечує

 • Репетиційні та сценічне приміщення;
 • Акторів нашої трупи, можливість вільного вибору на ролі;
 • Можливість роботи зі штатними художниками, хореографом, композитором театру (при необхідності режисер може запросити своїх, але тоді можливість і умови оплати їх роботи обговорюються окремо);
 • Виготовлення рекламної продукції (афіші, програмки);
 • Наявність інформації про виставу у ЗМІ;
 • Виготовлення сценографії, костюмів, бутафорії;
 • Оплату матеріалів для пошиття костюмів та виготовлення сценографії, бутафорії,
 • Оплату праці режисера у розмірі посадового окладу режисера-постановника театру пропорційно до відпрацьованого часу;
 • За потреби надає приміщення при театрі для проживання на час роботи над постановкою.
 • Вимоги

 • Постановка проводиться на базі акторської трупи театру (залучаються виключно наші актори, можливість винятків обговорюється окремо);
 • Часові рамки тривалості роботи над виставою – до 3-х місяців з часу першої репетиції;
 • Театр залишає за собою право не приймати постановку до репертуару, якщо рівень вистави, стилістика чи її ідеї виявляться неприйнятними для театру.
 • Жодних обмежень до віку конкурсантів чи місця їх проживання театр не висуває.

  Скачати анкету конкурсанта з Google docs

  Скачати анкету конкурсанта з i-folder

  Коментарі

  Зображення користувача Veronika.

  терміни

  Скажіть, будь ласка, на які дати заплановані співбесіди і коли починається робота над виставою

  Зображення користувача zavlituw4e.

  Є терміни!

  Співбесіди плануємо розпочати відразу по зимових святах з місяця лютого. Робота над виставою, швидше за все, може розпочатись по Шевченківських святах - з кінця березня - початку квітня. Дати можуть коригуватись

  zawlituw4e

  Зображення користувача Уіл.

  це для мене важливо: дайте,

  це для мене важливо: дайте, будь ласка відповідь на питання - "Якою мовою планується випустити виставу?", "Хто автор перекладу?", " Чи можливо з текстом Шекспірівської п'єси звертатися вільно (купірувати, змінювати т.і.)?

  Зображення користувача zavlituw4e.

  Мова - українська, безумовно.

  Мова - українська, безумовно. Ми орієнтуємось на переклад Ірини Стешенко. Якщо Ви вважаєте, що варто брати інший український переклад - це можна обговорити. Певна річ, що з текстом Шекспіра можна поводитись творчо і вільно: вирізати, переставляти, перекроювати...
  Стосовно дописувати і переписувати... хм... можете спробувати, якщо вважаєте, що вийде не гірше за автора, але тут мене беруть сумніви :)

  zawlituw4e

  Зображення користувача Уіл.

  На даному етапі мені все

  На даному етапі мені все зрозуміло, дякую за відповідь))