Вибачте, сайт на реконструкції

S.O.S.!!! Допоки?!!

Зображення користувача zavlituw4e.

Стародавня історія боротьби нашого театру (за життя і можливість вільно дихати і творити) з перманентними поверненнями до керівництва театром одіозного Думнича Юрія Васильовича через свою постійну повторюваність могла б здаватися фарсовою, тільки ж на практиці вона, вибачайте за банальність, скидається більше на щось "сильно драматичне".

Про цю історію (за останні більш як 10 років) вже говорено-переговорено, писано-переписано чи не у всіх львівських (і не тільки) ЗМІ ( "День", "Поступ", "Львівська пошта","Щоденний Львів", "Україна молода", "Мікроскоп пана Юрка", "Суботня пошта", "Високий Замок" і т.д.) Але виглядає на те, що ні протести колективу, ні увага громадськості не здатна захистити театр і забезпечити йому нормальні умови роботи.

Саме напередодні Міжнародного дня театру - 26 березня наказом Управління культури Львівської міської ради п. Думнич вже у бозна-який раз поновлений як керівник театру - генеральний директор. Це суперечить: 1) новому статуту театру, за яким театром керує художній керівник - людина з театральною освітою, 2) Закону України "Про театри та театральну справу", у якому не передбачено посади генерального директора як керівника театру. Тому таке призначення є зневагою як до думки і позиції колективу Першого українського театру для дітей та юнацтва, так і до Закону України, а до того ж спричиняє юридичну плутанину і масу правових колізій, адже посаду художнього керівника не скасовано і у театрі встановлюється якесь химерне двовладдя.
Така очевидно нездорова ситуація не дає можливості для повноцінної роботи і творчості та ще й ставить під загрозу проведення святкування 90-річчя нашого театру - найстарішого у світі театру для дітей та юнацтва. Але чи це когось хвилює? Сподіваємось отримати відповідь у якнайближчому часі.

А поки вільна профспілка театру уже заявила, що вважає незаконним згаданий наказ Управління культури і визнає керівником театру лише художнього керівника, згідно статуту.

Коментарі

Зображення користувача Анонім.

глядачка

Я просто вражена! Доки може тягтися ця історія з цим старим КДБістським терористом Думничем! Оце вже скільки років я дізнаюся тільки про те, що ця потвора знову паплюжить театр! І ніколи про те, що влада створила для театру нормальні умови праці! Цю історію вже знають не тільки театрали, навіть люди далекі від театру. Та ці всі чинуші кашляють на нас і наші театри з 10 поверху! Страйкуйте і не опускайте рук, нехай вони там не думають що можуть собі спокійно сидіти в кабінетах і спускати в унітаз нашу культуру!!!

Зображення користувача zavlituw4e.

Чим нам допомогти

Кожен хто хоче нас підтримати може допомогти вже тим, що залишає свій коментар під останніми повідомленями на сайті про ситуацію в театрі. Цим ви продемонструєте, що львів'ян (а може й не тільки) таки хвилює доля першого в Україні театру для дітей, що на проблему таки звертає увагу громадськість, її обговорюють, за розвитком подій стежать, а отже справу не можна буде просто так зам'яти і спустити на гальмах. Кожне ваше слово, кожне обговорення - підтримка нашого (і Вашого!) театру.

За нами ж не заржавіє! Поки ми ще чекаємо закінчення обіцяного місячного терміну, хоча й слабенько віриться у те, що міська влада переймається театром - оно, як було сказано, ніхто в нашу сторону навіть гидливо оком не блимнув: в сенсі не прийшов роз'яснити колективу ситуацію. Але вже з 15 травня розгортаємо акції протесту у всіх можливих і доступних для нас формах. І ці повідомлення - лише попередня (моральна) підготовка. Ми ж відповідальні за долю театру і усвідомлюємо це (на відміну від наших мерочиновників - як виглядає).
No pasarаn!

zawlituw4e

Зображення користувача Анонім.

С.О.С.

Що ми можемо зробити? якшо все так запущено...
дивує те, що ні один театр - а їх у Львові 8 не підтримує і не допомагає ( принаймні про це не чути) - типу розбирайтеся із своїм сміттям самі - от а творити мистецтво треба разом...
не хочеться поливати брудом сам колектив - але: Люди! Актори! Громадяни! - хто голосує - той обирає - вибрали - тепер маємо... А ви не голосували, вам нав"язали - і ви маєте право опротестувати - якщо не вдається на рівні держави - то може на рівні совісті можна якось вплинути на цього Думнича?
правда, якщо він таким чином постійно поновлюється - то яка там совість?
коментарі зводяться до одного - до співчуття і порад - але краще за Вас цієї ситуації ніхто не знає і тому не зможе вам порадити як із цього гам.. вилізти - а треба!
бо смердить і смердітиме...

Зображення користувача Анонім.

І що?

Вже минуло майже 3 тижні від цього повідомлення. І як, отримали відповідь, чи когось з чиновників хвилює доля театру? Чому немає ніяких новин? Чи театр там ше живий?

Аж страшно читати як давно і абсурдно ця і сторія тягнеться!
Чим вам помогти?

Зображення користувача Анонім.

!!!

По секрету всему свету ПЕредайте пєсню эту..!

Зображення користувача solaris1983.

Це дійсно проблема. Нам

Це дійсно проблема.
Нам постійно управління культури підсовує свиню.
Треба щось робити,а то святкування 90 річницю заснування театру можемо спустити.

— Запомни это хорошенько. Люди, которым ты пытаешься помешать, это те, от кого ты зависишь всю жизнь. Мы стираем ваше белье, готовим вам еду и подаем ее на стол. Мы расстилаем вам постель. Мы храним ваш покой, пока вы спите. Мы водим машины скорой помощи.