Вибачте, сайт на реконструкції

Онлайн-трансляція фестивалю британської драми Taking the Stage 2018

Зображення користувача first.theatre.

Що? Міні-фестиваль британської драми «Taking the Stage» - пряма трансляція.

Де? Перший театр, репетиційна зала.

Коли? 12-13 жовтня о 18:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

12-13 жовтня десять режисерів-фіналістів цьогорічної театральної програми Британської Ради Taking the Stage представлять сценічні уривки своїх майбутніх робіт за темою «Відкриті суспільства: минуле є прологом?».

Запрошуємо всіх охочих на пряму трансляцію, де кожен фіналіст представить своє режисерське прочитання твору за участі акторів театру, від якого була подана конкурсна заявка. Серед фіналістів є й роботи режисерок нашого театру: Ліки Діденко та Ірини Ципіної, то ж приходьте й вболіватимемо за них разом!

За результатами показів експертна група обере двох переможців конкурсу, які поставлять ці п’єси до весни 2019 року. Третього переможця оберуть глядачі.

Що таке «Taking the Stage»? Це щорічна конкурсна театральна програма, яка проходить третій рік поспіль та об’єднує країни, культури та епохи. Завдяки цьому проекту організатори проекту знаходять українські театри та режисерів з оригінальним мисленням та допомагають їм реалізувати свої таланти, створюючи резонансні, актуальні вистави, які відповідають викликам суспільства. До роботи з українськими митцями долучаються провідні театральні фахівці з Об’єднаного Королівства. Результатами такої співпраці є новий досвід, нові знайомства та зв’язки, а також нові театральні постановки.

Організатори: British Council Ukraine, Театральна Платформа, Сцена 6 Довженко-Центр : Dovzhenko Centre