Вибачте, сайт на реконструкції

Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художньо-керівного та артистичного персоналу

Зображення користувача antoniuk.maria.

Перший український театр для дітей та юнацтва (м.Львів, вул. акад. Гнатюка, 11) відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.09.2013 № 851, із змінами внесеними наказом Міністерства культури України від 17.11.2014 № 991 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художньо-керівного та артистичного персоналу:

- головний режисер театру
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Після дипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

- режисер-постановник
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

- Артист драми ІІ-ї категорії
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Адреса, за якою подаються документи: м. Львів, вул. акад. Гнатюка, 11 (відділ кадрів театру)
Термін подання документів: до 11.09.2015 року.

Для участі в конкурсі претенденти подають наступні документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
- особову картку з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- особову картку працівника (типова форма П-2) з вклеєною фотокарткою;
- копії документів, що посвідчують особу ( паспорт, ідентифікаційний код);
- витяг з трудової книжки;
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

Також претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, CD та DVD-записи тощо).

Конкурс буде проведений 22 вересня 2015 року за адресою: м. Львів, вул. акад. Гнатюка, 11 на Малій сцені театру. Початок проведення конкурсу 12 год.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
За довідковою інформацією звертатись за тел.: (097) 82 78 774 Марія Антонюк