Вибачте, сайт на реконструкції

Преса про Джалапіту

Дощ, що гоїть хвороби і навіть любов

«Джалапіта» як окремий біологічний вид

«Що таке Джалапіта чи хто такий Джалапіта?» – основне запитання, яке звучить із вуст героїв театральної постановки «Джалапіта» за твором Емми Андієвської. А потім – і з вуст глядачів. Одразу спойлер – ви так і не довідаєтеся цього, як і не дізнаєтеся, як правильно наголошувати це химерне слово. Але це не привід не йти на виставу.

Христя Альгерт
Yabl
08.05.2018

Читати на Yabl

Ловили і не спіймали

«Ти йдеш на Джалапіту? Я йду!» – безконечні заклики у фейсбуку. Джалапіта – де ставити наголос у цьому слові? Хто це чи що це? Де живе? «Джалапіта» - найрозрекламованіша подія на День Львова. На неї приваблювали найможливішими і найнеможливішими способами. Навіть обіцяли презентацію з філіжанкою кави – ще одна атракція в день міста. Трамваї не їздили, вулиці заповнені людьми, які давно забули про правила руху, найвідчайдушніші таки добігли, чи доволочилися до Першого, бо саме тут зустріч з Джалапітою. В темряві залу веселий голос порадив витягнути телефони, не забути про селфі та про соцмережі, щоб кожна мить була на контролі… Джалапіта… чия мить… Де – Джалапіта? Перша думка: а творець Джалапіти навіть не користується мобільним телефоном.

Галина Канарська
Збруч
10.05.2018

Читати на Збруч

Джалапіта у кожному з нас

Є люди, які всередині носять полум’я і його тепло зігріває всіх довкола. Ці люди – справжнісінькі «джалапіти», бо вони безкорисливо віддають крихітку себе, творять добро. 6 травня у Першому театрі відбулась прем’єра сюрреалістичної комедії «Джалапіта» за твором Емми Андієвської, в якій йшлося якраз про таких людей. Глядач не побачить у виставі звичних закликів до толерантності чи взаєморозуміння, в «Джалапіті» йдеться про щось інше, більше: світ доброї людини, яка щодня зіштовхується з непорозуміннями, невдячністю й навіть глузуваннями, і попри це залишається тією ж доброю людиною.

Катерина Сегет
Збруч
18.05.2018

Читати на Збруч

Перший театр знайомить з новою постановкою «Джалапіта»

Несподівано для усіх Перший театр вирішив спробувати себе в іншому стилі й прем’єрував виставу в сюрреалістичному жанрі «Джалапіта». Неймовірна пластика акторів, цікава хореографія, різнобічний сюжет, унікальні декорації і вже третій місяць поспіль постановка збирає повні зали глядачів, що хочуть дізнатись, хто все ж таки Джалапіта та яку роль він відіграє у житті кожного з нас.

Ольга Янко, Сергій Мєдвєдєв
ПравдаТУТ Львів
6.07.2018

Дивитись на ПравдаТУТ